Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

Ak Parti Alifuatpaşa Beldesi 2. Olağan Kongres, belediye sosyal tesisinde yapıldı.

Kongrenin sunuculuğunu Selçuk Yıldız yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, verilen bir önerge ile divan oluştu. Divan Heyeti; Neşet Çakır, Selami Çolak, Sedat Aydemir, Medine Titiz, Mehmet Yılmaz’dan meydana geldi.

Eski Belde Başkanı İsmail Demir, geçmişi değerlendiren ve geleceğe yönelik önerilerden oluşan bir konuşma yaptı.

Sunucu Selçuk Yıldız, eski yönetimin faaliyet raporunu okudu ve oylama sonucu kabul edildi.

Ak Parti   Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, kısa bir değerlendirme ve hayırlı olsun konuşması yaptı.

Çıtayı En Yükseğe taşıyacağız

Belde Belediye Başkan Vekili Ş. Erkan Çalık konuşmasında; yeni yönetime iyi dileklerini sundu ve Beldenin İlçe olma talebi ile ilgili yapılanaları anlattı ve desteklerin sürmesini istedi.

Geyve ilçesi Belediye Başkanı Murat kaya kısa konuşmasında; yeni yönetime başarılar diledi, gelecek kongrenin ilçe olmuş bir Alifuatpaşada olmasını arzu ettiğini söyledi.

Karanlıktan Aydınlığa

AkParti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik konuşmasında, AK Partinin geçmişinde kısa bir yolculuk yaptı, ‘Karanlıktan Aydınlığa’ sloganı ile genel seçimlere gidildiğini ve çok başarılı sonuçlar alındığını, ‘İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet’ sloganı ile yerel seçimlere gidildiğini ve başarılı sonuçlar alındığını söyledi. Ak Parti eski İl Genel Meclisi üyesi İrfan Yıldız; Milletvekili Çelikin konuşmasını keserek, İlçe olunması talepleri ile ilgili verdikleri sözlerini tutmalarını istedi.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu konuşmasında; yeni göreve geleceklere başarılar diledi, Ak Parti iktidarında yapılanları kısaca anlattı.

Kongreye; Ak Parti İl Başkanının yanısıra başkan yardımcıları, Milletvekili adayı Ender Serbes, Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Nail Kahveci, Pamukova İlçe Başkanı Muhittin Akın, muhtarlar, kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

Yusuf Besen Başkan

Kongrede kayıtlı 100 delege oy kullandı. Seçim tek liste ile yapıldı. Ak Parti Aklifuatpaşa Beldesi Yönetim Kurulu Üyeleri: Başkan Yusuf Besen, Asil Üyeler; Bülent Kabakçı, Davut Kartal, Hüseyin Gürsoy, İsmail Demir, Lütfi Öztürk, Mustafa Koru, Murat Ünal, Mustafa Kırca, Medet Yüzgül, Mehmet Çetinkaya, Nedim Özbakan, Turan Özkaya, Tezcan Özdil, Yusuf Çelik.

Kongre sonunda konuklara; pilav-helva-ayran ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2496 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle