Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

İsen Hoca: “Güzel Günler Bizi Bekliyor”

 ak parti-geyve-teskilati-mustafa-isen-halidiye-hisarlik-ziyareti- (1)Ak Parti Sakarya Milletvekili ve 3.Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, 01.Kasım seçim çalışmalarına Geyve’den start verdi. AK Kadroların seçime hazır olduğunu aktaran İsen Hoca, “Sakarya’mızı Geyvemizi çok güzel günler bekliyor. Milletimizin teveccühü ile inşallah seçimlerden zaferle ayrılacak, şehrimizi ilçemizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız” dedi.

Köy köy geziyorlar

Ak Parti Geyve teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Erken Seçim kararının alınmasından itibaren Ak Parti Geyve ilçe teşkilatı Mahalle ve Köy programları gerçekleştiriyor. Seçim çalışmalarını yüksek bir tempo ile sürdüren ve köyleri  karış karış gezen  Ak Parti Geyve İlçe başkanı Muhittin Irmak, beraberinde Belediye meclis Üyeleri, Ak Parti gençlik kolları ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile Halidiye ve Hisarlık köylerini ziyaret ettiler.

Halidiye ve Hisarlık Köy gezilerine milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’de katıldı.

Köylerimizle Birlikteyiz

AK Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak , Hisarlık ve Halidiye Köylerinde  13 Yıllık AK Parti hükümetinin ülkeye sağladığı istikrar ile partisinin çalışmalarını ve hizmetlerini anlatarak hafızaları tazeledi.

Irmak, AK Parti’nin Sakarya ve ülke genelindeki kazanımlarını ana hatları ile anlatarak tek partili iktidarın önemini ve istikrarını geniş hatları ile dile getirdi.

Yapılacak olan ilk genel seçimlerde AK Parti’nin Sakarya’dan 7-0 çıkarma hedefinde olduklarını da Halidiye ve Hisarlık köylerindeki geniş katılımlı toplantıda belirten Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak diğer siyasi parti teşkilatlarının gelemediği köylerimize biz yine gelmeye devam edeceğiz dedi..

Milletin Teveccühü

Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini vurgulayan Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen,  01.Kasım genel seçimlerinin çok çok önemli olduğunun altını çizerken, milletin teveccühüne güven duyduklarını aktardı. Tüm meselelere vakıfız. AK Kadrolar seçime hazır. Milletimizin teveccühü ile inşallah seçimlerden zaferle ayrılacak, ilimizi , ilçemizi, köylerimizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız.” dedi.

İsen: Önümüzdeki Seçimde ülkemizin geleceği oylanacak

Ak Parti Milletvekili Prof Dr. Mustafa İsen, “Sorumlu olduğum tüm görevlerde ilçelerimizin, köylerimizin Sakarya’mızın gelişimi için çaba harcadım. İnşallah bundan sonra da tüm tecrübelerimle hemşerilerimin vekili olarak sizlere hizmet edeceğim. 1 Kasım’da yine milletvekili olduğum zaman, hiçbir ayırım yapmadan tüm Sakarya’nın vekili olacağım. Muhtarlarımızla birlikte çalışacağım. Çünkü Muhtarlarımız mahallenin amiri, vatandaşlarında sözcüsüdür. Bende mecliste muhtarlarımızın sözcüsü olacağım ” dedi.

Önümüzdeki Seçimlerin öneminin bilincini tabana yayarak bu seçimin normal bir seçim olmadığının Türkiye’nin, ülkemizin geleceğinin oylanacağı  bir seçim olduğunu ifade eden İsen, Ak kadrolar ve sizlerin desteğinizle inşallah Sakarya’nın   7 güzide milletvekilini Ankara’ya göndereceğiz, Dedi. 

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1997 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle