Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

AKGIDA TURNUVASI BAŞLADI

SAMSUNG CAMERA PICTURES

AK GIDA 8.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

Öz Gıda-İş Sendikası Sakarya İl Temsilciliği ile Ak Gıda Pamukova İşletmesinin her yıl organize ettiği“Geleneksel Futbol Turnuvası” bu senede büyük bir katılım ve coşku ile başladı.

Özgıda-İş Sendikası AKGIDA İşyeri Temsilcisi Hakan Uysal: “Turnuvayı düzenlemekteki maksadımız; hem spor yapmak hem de arkadaşlık duygularını pekiştirmektir. İyi oynayan kazansın. Tüm oyunculara başarılar diliyoruz.

Pamukova Çelikler Spor Tesislerinde başlayan AK GIDA kurumları arasındaki futbol turnuvasını; Hayati Özer, Hakan Uysal, Salim Çakır, Emre Sal, Zafer Akça, Tarık Çakma, İsmail Karadayı, Ferdi Körükçü, Hakan Özdil ve Arif Armutçuoğlu düzenledi. Özcan Sevinç’in hakemliğini yaptığı ve 18 takımın katıldığı turnuvanın final maçı 2 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak.

13 Mart 2017 Pazartesi günü Tetrapak ile Kalite Sağlam karşılaştı. Oyuncular ve seyirciler, Pamukova Elit Simit ve Pastanesinin tatlılarını yiyerek maça başladı.

KALİTE SAĞLAM-10 TETRAPAK- 2

Kalitepak: Enes Genç-4, Osman Güldemir-2, Mehmet Önel-2, Muhammet Yalçın-1 ve Sercan Ferruhoğlu-1
Tetrapak: Ayhan Taşkın-2

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

2808 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle