Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, Yaşam

AK GIDA’DA ŞAMPİYON GRANİNİ

pamukova-ak-gida-futbol-turnuvasi- (10)AK GIDA 6.geleneksel halı saha futbol turnuvasının birincilik kupasını Granini takımı aldı.

Öz Gıda-İş Sendikası Sakarya İl Temsilciliği ile Ak Gıda Pamukova İşletmesinin her yıl organize ettiği “Geleneksel Futbol Turnuvası” bu senede büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşti.

Geyve Saygın Tesislerinde düzenlenen AK GIDA kurumları arasındaki futbol turnuvası Yıldızlar ve Granini takımları arasında oynanan final maçı ile sona erdi. Heyecanlı ve zor geçen karşılaşma sonunda Granini takımı Yıldızlar takımını 1-0 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

Granini oyuncuları, Birincilik kupasını Akgıda Genel Müdürü Gürşat Apan’dan aldı.

24 TAKIM KATILDI

Akgıda- Aktül-Yıldız Granini geleneksel Halı Saha Dostluk turnuvasına: Akgıda İk, Ak Bakım, Kasa Paket İade, Taze Peynir Tereyağı, Tetra pak, Steril Tatlı, Homojen Yoğurt, Kaymaklı yoğurt,Ketçap Mayonez, Süzme Peynir, Otomasyon, Proje ve Yatırım, Satın alma, Süttozu, Pastorize Depo, Materyal depo, Netlog, Kalite Güvence müdürlüğü, Granini, Yıldızlar, Aktül Bizim Servis, Aktül Konverting, Aktül Tedarik zinciri ve Aktül Üretim takımları katıldı.

17 Mart 2015′ te başlayan maçlar sona erdi. Sonuçlar şöyle:

Çok çekişmeli bir maçtan sonra Granini, Yıldızlar’ı 1-0 yenerek şampiyon oldu.

1.Granini

2.Yıldızlar

3.Aktül Tedarik

KATILIM ÇOK OLDU

Granini ve Yıldızlar takımı arasında oynanan şampiyonluk maçını: Akgıda Genel Müdürü Gürşat Apan, İşletme Müdürü Levent Kurt, İnsan Kaynakları Müdürü Duygu Yılmaz, Satın Alma Uzmanı Muhammet Kır, İnsan Kaynakları Uzmanı Merve Ada Çevik, Üretim Mühendisi Olcay Boyraz, Üretim Şefi Mehmet Caner Oğuz, Bakım Şefi İbrahim Kuş ve çok sayıda seyirci büyük bir coşkuyla izledi.

ORGANİZE MÜKEMMEL

Hakan Özdil, Hakan Uysal, Azem Erdem, Ahmet Yavuz, Bayram Şahin, Hüseyin Özkan, Serhat Tepe, Salim Çakır, Ferdi Körükçü ve İsmail Karadayı’nın düzenlediği halı saha maçlarının hakemliğini Özcan Sevinç başarıyla yaptı. Kupa verme törenini Azem Erdem sundu. Ferdi Körükçü ve Enes Aydoğan müzikleri düzenledi.

DOSTLUK KAZANDI

Akgıda Genel Müdürü Gürşat Apan kupa verme töreninde sporculara ve seyircilere hitaben şunları söyledi: “6’ıncısını yaptığımız geleneksel futbol turnuvamızda kaybeden olmadı. Herkes kazandı, yani bir birimimizin dostluğunu kazanmamız her şeyden daha önemlidir.”

İlk üçe giren takımların oyuncularına madalya, eşofman, ayakkabı gibi çeşitli hediyeler verildi.

Tertip komitesi, kupa töreninden sonra müdürlere, sporculara ve seyircilere kurabiye, baklava ve meyve suyu ikram etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2830 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle