Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ak Gençlik Sabah Namazında Buluştu

Geyve’de Ak gençler sabah namazında buluştu.

AK Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “AK Gençlik Namazda Buluşuyor” projesi kapsamında parti üyesi gençler sabah namazında Atapaşa Camii’nde sabah namazını kılıp hep birlikte dua ettiler.

AK Gençlik olarak camiileri doldurmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç “Milli değerlere sahip çıkan, yaşatan, geleceğini geçmişinden aldığı güç ve ilhamla şekillendiren bir gençlik tasavvur ediyoruz. Bizler Türkiye’nin istikbali, aydınlık yarınlarıyız. Bizler milli iradeye, özgürlüğe, kardeşliğe her zaman sahip çıkmamızı isteyen dertli Cumhurbaşkanının ve dertli Başbakanın izinden yürüyen gençleriz. En önemli yatırımlar yeni nesillere, gençlere yapılıyor. İyi eğitim almış, modern alt yapıya kavuşmuş, bilgi ve hikmetle donanmış bir gençlik için bizlere tüm imkanları seferber edenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizler Ak Gençlik olarak camilerimizi doldurmaya devam edeceğiz.” dedi

Geyvemedya/Haber Merkezi

3185 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Gençlik Sabah Namazında Buluştu için 1 yorum

  1. Atakan dedi ki:

    Allah kabul etsin fotoğraf çekip atmadan olmazdı zaten 😁

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle