Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

AK Gençlik Hazır ‘Reis’ini Bekliyor!

AK Gençlik Hazır ‘Reis’ini Bekliyor!

AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları 16 İlçe Teşkilatı ile birlikte 11 Mart 2018 Pazar günü Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek AK Parti Sakarya İl Başkanlığı kongresinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

16 İlçeyle Birlikte Provalar
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sakarya’da tekrar huzur olmak için çalışmalarını sürdüren AK Gençlik hazırlık çalışmalarının ikinci ayağında konum olarak birbirine yakın ilçelerin gruplanarak ortak bir spor salonunda buluşmasıyla gerçekleştirilen provalar neticesinde; hazırlanan sloganlara dair coşku, uyum ve ahengin doruk noktasına ulaştırılması hedefleniyor.

Konum olarak birbirine yakın ilçelerin ortak noktada spor salonunda bir araya geldiği, kongrenin gerçekleştirileceği Serdivan’a yakın ilçelerin ise Serdivan Spor Salonu’nda toplanarak gerçekleştirdiği provalar kayıt altına alınarak web sitesini tanıtan ve kongreye davet içeren bir video hazırlandı.

Logo Tasarımı, Web Sitesi Yayında
Erdoğan’ı Sakarya’da coşku seli ile ağırlamayı hedefleyen AK Gençlik geçtiğimiz günlerde de Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’ya gelişini duyurmak için hazırlanan logo tasarımını ve www.ogeliyoro.com isimli web sitesini kongre hazırlıklarının ilk adımı olarak duyurmuştu.

Duyurulan www.ogeliyoro.com adresinde “katılım durumu” bildirenlerin isimleri anında web sitesinde yayınlanırken, kişisel fotoğraflarını yükleyen kullanıcılar üzerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının ve gelişine özel tasarlanan logonun yer aldığı “11 Mart Pazar Serdivan Spor Salonuna BEN DE GELİYORUM” yazılı filigranın eklendiği yeni fotoğraflarını indirerek sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor.

Yapılan hazırlıklara dair açıklamalarda bulunan AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç; 11 Martta İl kongremize gelecek olan Cumhurbaşkanımız,davamızın lideri,Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkulu ve gür bir sesle karşılamak için slogan provalarımızı gerçekleştirdik.Geyve gençlik kolları olarak tam kadro coşkulu bir şekilde salonda yerimizi alacağız inşaallah.Şimdiden tüm genç kardeşlerimizi,büyüklerimizi bu tarihi ana şahitlik etmeye davet ediyoruz. . Liderimizi, Başkomutanımızı ‘huzur bulduğu şehirde’ büyük bir coşku seli ile ağırlayacak yeniden moral ve motivasyon kaynağı olarak uğurlayacağız.” Unutmayalım sen yoksan bir kişi eksiğiz!!!

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

2075 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle