Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak Gençlerden Kadınlar Günü Jesti !

geyve-ak parti-genclik-kollari-kadinlar-gunu-kutlamasi- (11)Geyve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç tarafından 08.Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle kadınlara karanfil takdim edildi.

Ak Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç,yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kadınlara yaptığı ziyaret sonunda karanfil jesti yaparak onların özel günlerini kutladı.

Başkan Faruk Koç bu özel gün dolayısıyla yaptığı açıklamada;

8 Mart Dünya ve Türk kadınlarının eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür.Türk toplumunda kadın baş tacıdır. Toplumun ve ailenin en önemli yapı taşıdır. Kurtuluş Savaşında dahi vatanımızın bağımsızlığı için erkeğiyle cepheden cepheye koşan özverili Türk kadınının toplumsal hayatta hak ettiği yere gelmesi büyük önem arz eder. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’mızca büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürülen kadın hakları ve kadının korunmasına yönelik öncü çalışmalar sayesinde kadınlarımız geleceğe daha güvenli bakabilmektedirler. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutluyorum. Kadınlarımıza şiddetten uzak, mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yaşam sürmelerini diliyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

ak parti-geyve-genclik-kollari-kadinlar-gunu-jesti-

1907 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle