Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ak Gençlerden Ankara Çıkarması

sakarya-ak-genclik-hizli-trenle-ankarada- (11)AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Sakarya’dan Cumhuriyetin başkentine, yüksek hızlı trenle AK Parti İl Gençlik Kolları, İlçe Gençlik Kolları ve Üniversiteli öğrencilerden oluşan 400 kişilik grupla gitti.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarının Bir Hikâyemiz Olsun projesi kapsamında düzenlemiş olduğu “AK Gençlik Hızla Ankara Yolunda”  Sloganıyla Yüksek Hızlı Trenle Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yüksek Hızlı Tren Yolculuğuna AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Adapazarı Belediyesi Başkan yardımcısı Rıdvan Özüm, Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa isen ve gençler katıldı.

İsen, “Eski Türkiye de hedefe Geç Varma İle Erken Ulaşmanın Farkını İyi Bilirim”

Hızlı tren yolculuğu esnasında katılımcılarla tek tek sohbet eden Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen, “Sakarya’dan Ankara’ya 7 ya da 8 saatte Ankara’ya varan trenlerle yolculuk yapmış bir ağabeyiniz olarak hedefe hızlı gitme ile yavaş gitmenin farkını, geç varma ile erken ulaşmanın farkını iyi bilirim. Eski Türkiye’de rötarlarıyla meşhur kara tren ile yolculuk edilirdi. AK Partiyle hızını sürekli arttıran, kimse tarafından bekletilmeyen, kimseyi beklemeyen Yeni Türkiye dönemi başladı” dedi.

Ak Gençlerden Ankara Çıkarması

Ak Gençler gurur veren yüksek hızlı tren yolculuğu sonrası, Keçiören Belediyesi Estergon Türk Kültür Merkezi, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve AK Parti Genel Merkezini ziyaret etti. Estergon Türk Kültür Merkezi’nde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak tarafından misafir edildi. Sakaryalı gençleri ağırlamaktan mutlu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Keçiören Belediyesi Başkanı Mustafa Ak, “Ben o güzel yüzlerinizde, gözlerinizde ve alınlarınızda ülkemizin aydınlık geleceğini görüyorum. Sizlerin bu denli güzel çalışmalarınızı gördükçe geleceğimizin emin ellerde olduğunu rahatlıkla görebiliyorum” dedi.

İslam, AK Parti Aynı Kaynakla Türkiye’de Dünyada Söz Edilen Projeler Yaptı

 Gençliğinde yaşanan durumlardan bahsederek sözlerine başlayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Biz üniversite gençliğinin ölüm, siyasi çatışma ve çekişme kaygısının zirve yaptığı dönemler gördük. Sizler her şehre açılan üniversitelerle üniversite sayısının zirve yaptığı günleri yaşıyorsunuz. Bugün Türkiye’de gençlerin ve bizlerin hatta kadınından erkeğine, zengininden fakirine, emeklisinden emekleyenine bütün milletimiz Türkiye’nin gelişimine tanıklık etmektedir. AK Parti hayal gibi gözüken bu denli projeleri aynı kaynakla 80 yılda yapılamayanları yaptı” ifadelerini kullandı. AK Partinin gençlere verdiği önemden de bahseden İslam, “AK Parti gençlerin tarihin akışını değiştireceğine, genç zihinlerin milletin geleceğe bakışını değiştireceğine inanan, buna fırsat ve imkân sunan bir siyasi partiyiz. Biz gençleri zamanı geldiğinde nöbeti bizden devralmayı bekleyenler olarak değil, her zaman bizimle birlikte yol alacak dik duruşlu bedenler olarak kabul eden siyasi partiyiz” dedi.

Nereden Nereye Geldik

AK Partinin 13 yılda hayal gibi gözükenleri yaptığını belirterek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya’dan Ankara’ya 7 ya da 8 saatle gelirken şimdi ise Yüksek Hızlı Trenle Ankara’ya kısa bir sürede geliyoruz. Nereden nereye geldik. Hayal gibi gözüken Yüksek Hızlı Tren ve Marmaray gibi projeler bir bir hayata geçti “dedi.

AK Partinin gençlere verdiği önemden bahsederek sözlerine başlayan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “AK Parti’nin gençlere ve gençliğe pozitif bakışını herkes görüyor. AK Parti, milletin, dünya mazlumlarının, küresel sömürü mağdurlarının umududur. Gençlikte, heyecanıyla, birikimiyle, cesareti ve yorulmak nedir bilmeden çalışmalarıyla hem milletimizin hem de partimizin umududur. İfadelerini kullanan Demir, Yüksek Hızlı Trenle Ankara’ya gurur veren yolculuğumuza katılan tüm kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

AK Gençlik Hızla Ankara’ya projesi kapsamında günün anısına TBMM, AK Parti Genel Merkezi ve Estergon Kültür Merkezinde fotoğraf çekildi.

Geyvemedya/haber Merkezi

1658 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle