Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Bir Hikayemiz’de Hocamızla Olsun

sakarya-ak-genclik-basbakan-davutoglu-mitinginde- (1)

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Sakarya mitingine tam kadro katılan Ak Parti Geyve Gençlik Kolları teşkilatı adeta mitinge damgasını vurdu.

Geyve Cumhuriyet Meydanından Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu  ile birlikte toplu halde çıkan teşkilat, AK  Parti Sakarya İl ve İlçe Gençlik  Kolları üyeleri ile birleşerek 23 Mayıs büyük Sakarya mitingi için Sakarya Atatürk stadı önünden Kent Meydanına binlerce genç ile sloganlar eşliğinde  “Hocasına”  yürüdü.

Sakarya Atatürk Stadının önünden başlayan yürüyüşe AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ile birlikte Ak Parti geyve İlçe Başkanı Faruk Koç ile ilçe Gençlik Kolları Başkanları Yönetimleriyle beraber ve çok sayıda AK Partili genç katıldı.

Büyük bir coşkuyla gerçekleşen  ‘Gençlik Yürüyüşü’nde, İşte Hoca, İşte Talebe ve Mursi’ye selam direnişe devam gibi sloganlarla Kent Meydanına kadar yürüdü. Çark Caddesinde bulunan vatandaşlar da yürüyüşe alkışlarıyla büyük destek verdi. 16 Eski Türk Devleti bayrakları ile alkışlar eşliğinde Kent Meydanına kadar yürüyen gençler, ellerinde Bir Hikayemiz de Hocamızla Olsun, Gençlerimiz Geleceğimiz gibi dövizlerle gençlik yürüyüşünü gerçekleştirdi.

Geyvemedya/Haber merkezi

11069894_1094395833912515_8491778949337856287_n

1330 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle