Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Spor

AK GENÇLER ŞAMPİYONLUK YOLUNDA

Ak Parti Sakarya İl gençlik Kollarının düzenlediği ilçe teşkilatları futbol turnuvasında Geyve Ak Gençlik oynadığı 4 maçta aldığı 4 galibiyetle yarı finale yükseldi.

geyve-ak gençler-sampiyonluk-yolunda-AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı tarafından il ve ilçe teşkilatları arasında düzenlenen futbol turnuvası devam ediyor.

Ak Parti Geyve gençlik kolları yarı finale yükseldi

Ak Parti Geyve Gençlik kolları 4 maçta 4 galibiyet alarak puanını 12’ye çıkardı.

Bu akşam oynanan maçta

Adapazarı Ak Genç 8-4  Geyve Akgenç

Ak Parti Geyve Gençlik kolları başkanı Faruk Koç; Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Allahın izniyle şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

AK GENÇLİK FIRTINA GİBİ

ak-genclik-turnuva-AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı tarafından il ve ilçe teşkilatları arasında düzenlenen futbol turnuvası ikinci gün maçları ile devam etti.

Ak Parti Geyve Gençlik kolları 3 maçta 3 galibiyet alarak puanını 9’a çıkardı.

AkGenç ler bu akşam oynadıkları maçta İl Gençlik takımını 5-1 mağlup etti.

Ak Parti Geyve Gençlik kolları başkanı Faruk Koç; turnuvada iyi gidiyoruz,Bu akşamki performanslarından dolayı takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum, dedi.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı tarafından il ve ilçe teşkilatları arasında düzenlenen futbol turnuvası ikinci gün maçları ile devam etti.

Turnuvanın favorisi Ak parti Geyve Gençlik Kolları rakibi Pamukova Ak Parti teşkilatını 12-3 mağlup ederek puanını 6’ya çıkardı.

Ak Gençler Turnuvaya Galibiyetle Başladı

ak parti-genclik-kollari-futbol-turnuvasi-sakarya- (1)AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı tarafından il ve ilçe teşkilatları arasında düzenlenen futbol turnuvası başladı.

14 Mayısta başlaması planlanan turnuva 22 Mayısta gerçekleştirilen olan AK Parti Olağanüstü kongresinden dolayı 28 Mayıs’a ertelenmişti.Erteleme sonrası bugün oynanan ilk maçta Ak Parti Geyve Teşkilatı Turnuvaya galibiyet ile başlayarak Karasu Ak Parti Gençlik teşkilatını 9-5 mağlup etti.

Turnuvanın gösteri maçı 4 Haziran saat 19:00’da Sakarya’nın ileri gelen isimleri, siyasetçileri, belediye başkanları ve eski profesyonel futbolculardan oluşan sürpriz isimlerin katılımıyla gerçekleşmesi bekleniyor.

Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç; Turnuvaya ekip olarak iyi bir başlangıç yaptık.Buradaki amacımız gençleri sportif ve kültürel faaliyetlerde bir araya getirip kaynaştırmak, kardeşlik ve arkadaşlık ruhunu diri tutmaktır. Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlediği bu tür programlar, halkın bizi tanımasına vesile olacak faaliyetlerdir. AK Parti toplumun her kesimini kucaklayıcı bir misyon üstlenmiştir. Burada spor ile uğraşan gençlerimizde farkında olsun ki biz tüm alanlarda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm gençlerimiz ile birlikte çeşitli faaliyetlerde bir araya geleceğiz. Bu gibi faaliyetlerin çok faydalı ve yararlı olacağını düşünüyoruz, diye konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2934 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle