Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Adem Arıcan; “Gençliği Kurtarmamız Lazım”

Adem Arıcan; “Gençliği Kurtarmamız Lazım”

Alifuatpaşa Mahallesi muhtar adaylarından Adem Arıcan, hedeflediği sorunların çözümü ve yeni projelerini hayata geçirmek için yaşadığı mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Adem Arıcan açıklamasında şu bilgileri verdi “Geçmişte yaylalarımızda buluşan komşularımız birlikte güzel anlar yaşadı. Bu birlikteliği yeniden canlandırmak istiyorum. Bir birinden güzel yaylalarımızı tekrar kullanıma açmak istiyoruz. Hıdrellez kutlamalarını mahalle olarak birlikte yapalım istiyoruz. Temizlik konusu bizim olmazsa olmazımız. Her sokağımız çok kötü. Elektrik sorunumuz var, en ufak bir yağmurda elektriklerimiz kesiliyor. Sorunlarını çözmemiz gereken bir gençlik var önümüzde. Boş zamanlarını zararlı alışkanlıklar ile geçirmelerinin önüne geçmeliyiz. Başarılı bir grafik çizen Alifuatpaşa Futbol Takımını canlandırmamız ve eski başarılı günlerine döndürmemiz lazım. Gençlerimizi dinleyerek çözümler üretmek istiyorum. Kısaca; çözümler üretmek ve birlikte güzel günlere ulaşmak için geliyorum.”

Adem Arıcan; 1982 Alifuatpaşa doğumlu. Geyve METEM Elektrik bölümü mezunu. Evli ve 3 çocuk babası.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

2061 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle