Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Acartürk: “MHP İktidarında Çiftçimizin Yüzü Gülecek”.

mhp-milletvekili-adayi-aliriza-acarturk-geyve-kozan-safibey-bayat-koylerini-ziyaret-etti- (27)Geyve MHP İlçe Yönetimi, Sakarya MHP Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk ile köy ziyaretleri yaptı.

Sakarya MHP Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk beraberinde: Geyve MHP İlçe Başkanı Tahsin Kolat, eski Belediye Başkanı Mehmet Kır, Belediye Meclis Üyesi Engin Toklu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Pehlivan-Adem Akbaş-Servet Uysal-Adil Avcı-Recai Öztürk-Niyazi Çelebi ile birlikte Bayat Mahallesi-Kozan Mahallesi-Bozören Mahallesi-Safibey Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Acartürk,Bayat Mahallesinde Muhtar Mehmet Şafak ve vatandaşlar, Kozan Mahallesinde Muhtar İlhan Üzüm ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Mahalle ziyaretlerinde kahvehanelerde bulunan vatandaşlar ile görüşerek onların yönelttiği soruları cevapladı.

Ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarında Alirıza Acartürk özetle şunları söyledi: “Ben bu topraklarda doğdum, büyüdüm. Coğrafyama hizmet etmek istiyorum. Desteklerinizle Milletvekili olduğumda, arazilerinizi, yer altı sularınızı almak gibi bir niyetim yok.Baro Başkanlığı yaptığım dönemlerimde ilimin sorunlarını gördüm. Şehrimizin sahipsizliği var.Milletvekillerimiz şehrimize bir şey katmadılar.Kökü bu topraklarda olan kişiye oy vermenizi istiyorum. Bu yörenin insanı olarak MHP ye oy vermenizi istiyorum. Türkiye’nin yalnızlaştırıldığı bir dönem yaşıyoruz. Hiç bir dostumuzun kalmadığı bir coğrafyada yaşıyoruz. Dış Politikamız sorunlar ile dolu. Bizlere anlatılanlara inandık , sahip çıktık, oy verdik. Bizleri birileri kandırdı. Artık yeter deme zamanı geldi.Tayyip çok zengin oldu, millet fakirleşti. Keşke bu kadar zengin olmasaydın, sana inananları kandırmasaydın. Bu gidişe bir dur demek lazım.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

11195460_983786874967778_152992628_n

2300 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle