Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Eylül 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

A.Oğuz&Y.Emir Erkekliğe İlk Adımı Attılar..

 

Adapazarı Teksen Koleji ile Teksen  Dersanelerinin ortağı  Sakarya’nın tanınmış, sevilen iş adamlarından Feyza-Haluk Kaya çiftinin oğulları  Ahmet Oğuz ile Yağız Emir İlhan Tan tesisleri Gizli Bahçem de  düzenlenen masal tadında bir sünnet  merasimiyle erkekliğe ilk adımı attı.

 

Katılımın yüksek olduğu sünnet cemiyetine Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Alifuatpaşa eski Belediye Başkanı İlhan Tan,ile Adapazarı, İzmit,Geyve ve Alifuatpaşadan çok sayıda seçkin misafirler aileleri ile birlikte katıldı.

 

İlhan Tan Tesisleri her zaman ki gibi organizasyonu ile göz doldururken davetlilere güzel ney dinletisi eşliğinde yemek ikramında bulunuldu.Ayrıca çoçuklara palyaçolar eşliğinde macun, patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi.

 

 

Haluk-Feyza Kaya çifti gelen konuklar ile tek tek ilgilenerek bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz dedi.

 

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

3743 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

A.Oğuz&Y.Emir Erkekliğe İlk Adımı Attılar.. için 2 Yorum

  1. feyza kaya dedi ki:

    TÜM SAYGIDEĞER MİSAFİRLERİMİZ DÜĞÜNÜMÜZE TEŞRİFLERİNİZDEN ONUR DUYDUK AYRICA HABER MÜDÜRÜMÜZ ERDİNÇ TUNAYA VE SAYGIDEĞER EŞİ MELEK TUNAYA * İLGİLERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ HALUK FEYZA KAYA

  2. Mehmet TIRINK dedi ki:

    Davetin ev sahipliğini yapan Feyza-Haluk Kaya çiftine teşekkür ederken, bu güzel mekanda bizleri yalnız bırakmayan Geyvemedya.com yetkililerinede gönülden teşekkür ederim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle