Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2014 | Gündem, Videolar

5 Alman kurdu güvenlikçiyi böyle parçaladı

5-alman-kurdu-guvenlikciyi-parcaladiSilivri’de daha önce de bir çocuğa saldırdığı iddia edilen köpekler bu kez güvenlik görevlisini parçaladı. O anlar saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Silivri’de bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan Samet Çelik, göreve başladığı ilk gün fabrikada bulunan 5 Alman kurdunun saldırısına uğradı. Köpeklerin saldırısıyla ağır yaralanan Çelik, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Henüz 23 yaşında olan ve evli olduğu belirtilen Çelik’in ölümüne neden olan saldırı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilmiş. Mahkemeye delil olarak sunulan görüntülerde, devriye görevine çıkan Çelik’in, köpeklerin üzerine gelmesi üzerine korkup kaçtığı; ancak kulübeye giremeden düştüğü görülüyor.

YERE DÜŞTÜĞÜNDE SALDIRDILAR

Güvenlik görevlileri için yapılan kulubüye bir kaç adım uzakta gerçekleşen olayda, 5 Alman kurdu yere düşen güvenlik görevlisine saldırıyor. Elbiseleri paramparça olan görevli, saldırıdan dakikalar sonra yerden kalkmayı başarıyor ve kulubüye sığınıyor.

YENİAKİT.COM

Köpeklerin Parçaladığı Güvenlik Görevlisi | Alkışlarla Yaşıyorum

3449 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle