Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Sakarya, Yaşam

Tiyatro Şenliği Başladı
resim4666Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği, AKM sahnesinde, Geyve Sağlık Meslek Lisesi’nin Otogargara oyunuyla başladı.
Oyunu sanatseverler ilgiyle izledi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Liselerarası Tiyatro Şenliği, AKM Sahnesi’nde, Geyve Sağlık Lisesi’nin Otogargara oyunu ile başladı.
Yönetmenliğini Meslek Dersleri Öğretmeni Büşra Karakuş’un, oyunculuklarını ise, Mustafa Kısa, Y. Emre Çetin, Alican Gül, Emre İltemir, Erdeniz Doğan, Muhammed Ensar Karakaya, Safiye Çürük, Elif Uzan, Merve Durak, Sümeyye Salman, İlayda Kırsever, Samet Kılıç, Sait Furkan Söyler, Nurseda Baş, Şeyda İşgören, Yunus Tekin, Esra Azgı, Mine Ergin, Büşra Ege ve Neslihan Göktürk üstlendiği Otogargara oyununu sanatseverler ilgi ile izledi.

Sanatseverleri bekliyoruz
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürü Faruk Şişman yaptığı açıklamada, “Sakarya Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediğimiz şenliğimiz Geyve Sağlık Lisesi’nin oyunu ile başladı. 6 Haziran Perşembe gününe kadar öğrencilerimiz birbirinden güzel oyunları Sakaryalı sanatseverlerimizle buluşturacak. Tüm vatandaşlarımızı şenliğimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

2465 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle