Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Eylül 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

31 Yıl Sonra Sevinç ve Buruk Veda…

31 YIL SONRA SEVİNÇ ve BURUK VEDA…

Geyve ilçe Mili Eğitim Müdürlüğünün 31 yıllık şefi Ali Baran emekli oldu.Baran’a mesai arkadaşları Soğuksu Doğan Alabalık tesislerinde yemek verdi.

Kamuda 31 yılını tamamlayan Milli Eğitim Müdürlüğünün tecrübeli şefi Ali Baran emekli oldu.Baran Milli Eğitim camiasında Taraklı’da 6 yıl, Geyve ilçesinde 25 yıl görev yaptıktan sonra emekliye ayrılma kararı verdi.Mesai arkadaşları Baran için Soğuksu Alabalık tesislerinde yemek verdi.Bir hayli duygusal anların yaşandığı sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı veda yemeğine Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile personeli tam kadro katıldı.

Emekliye ayrılan Ali Baran’a yemek programı sonunda eğitim camiasına yaptığı hizmetlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan tarafından plaket takdim edildi. Doğan; Yemek sonunda yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı Baran’a teşekkür ederken, sağlıklı ve huzurlu bir hayat temennisinde bulundu.

Milli Eğitim Şefi Ali Baran ise; sevinç ve hüznü bir arada yaşıyorum.Uzun yıllar çalıştığım değerli arkadaşlarımdan ayrılıyorum.Bu ayrılık aslında sadece bir görev değişikliği gibi algılayabiliriz.Biz yine hep birlikte olacağız.Hepinize teşekkür ediyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1858 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle