Hoşgeldiniz  

İzzettin KÖMÜRCÜ | 17 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, YAZARLAR

2019 ‘da AK Parti’de Taraklı Belediye Başkan Adayı Kim Olacak?

2019 ‘da AK Parti’de Taraklı Belediye Başkan Adayı Kim Olacak?

Şayet zamanında yapılırsa yerel seçimlere 1. 5 yıldan daha az bir süre kaldı. Taraklı’da gelecek yerel seçimde AK Parti’den ilçe belediye başkanı Tacettin Özkaraman 3. dönemini tamamladığı için partinin aldığı karar gereği tekrar aday gösterilmeyecek.

AK Parti’de İlçe kongreleri devam ediyor. Taraklı İlçe kongresi yapıldı. Erdal Özen İlçe Başkanı seçilmişti. Ancak seçildiği günden beri teşkilatta kargaşa bitmek bilmiyor. Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Belediye meclisi üyeleri ile İlçe Teşkilatı arasında ipler tamamen kopmuş durumda.

Bunun en büyük nedeni Taraklı AK Parti ilçe teşkilatında kongre sürecinde yaşanan rahatsızlıklar. AK Parti Taraklı Teşkilatında gelecek dönem adayımız “Şu isim” denildiğinde birlik ve bütünlük sağlanır mı bilinmez!

Taraklı ne çektiyse böyle çekişmeler yüzünden çekti.

Belki çekişme içerisinde olanların haklı oldukları nedenleri vardır. Bu bizi ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren Taraklı’nın bu çekişmeden zarar gördüğüdür.

“Gelecek dönem yerel seçimlerde başarı AK Parti için çok zor” diyorum.

Ancak şunun altınıda çizmek isterim. Kafkas ordusu lideri Şeyh Şamil’in “Sonunu düşünen kahraman olamaz, kuvvet ve yardım ancak Allah ü Teâlâ’dandır” sözünü hatırlatarak AK Parti Taraklı Teşkilatı içerisinde gelecek dönem için, Taraklı Belediye Başkalığına aday olacakların artık ortaya çıkma zamanıdır diyorum. Daha yola çıkmadan niyazi olmakta vardır.

Bekleyip göreceğiz. .

***

-Üç Yanlış Bir Doğruyu Götürürse !-

Taraklı için çok kıymetli sektördür turizm.

Daha önce yayınlanan reklam filmi, termal tesisleri ve TRT 1 de yayınlanmakta olan dizi ile özellikle hafta sonlarında yurdun dört bir yanından Taraklı’ya gelen ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor.

Peki !!

Taraklı’ya gezmeye gelenler ilçenin temizliğinden rahatsız olursa, şehir içi trafiği ve araçlarını park etmede sıkıntı yaşarsa, İlçeye ait hediyelik turizm materyalleri bulamazsa şu anlama geliyor.

“Üç Yanlış Bir Doğruyu Götürür”

Bu 5-7-9 yanlış olursa ne olur. ?

Dilerim ilgililer anlamıştır…

***

Bazen Anlayamıyorum…

Yayınladığımız haberlerin arasında bazen düğün, nişan, doğum günü gibi “Magazin” haberi de yer alıyor. Niyetim mutluluğa ortak olmaktır. Bir doğum günü haberi ile ilgili haksız eleştiri mesajı aldım. Oysa bu mesajda minik kardeşimize “Doğum günün kutlu olsun” ifadeleri kullanılabilirdi. Mesleğimde her türlü eleştiriye açık ve duygusal olmamama rağmen şahsıma yapılmış dolaylı eleştiriyi hazmedemedim. Üzüldüm.

Herkes bilir ki benim Taraklı Sevdam lafla değil. Yüreğimdedir…

Şimdilik hoşçakalın..Görüşmek dileğiyle

 

1728 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle