Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Sakarya

Katıldığı fuarlarla Sakarya’nın tanıtımında en büyük katkıyı gösteren TUNA TAN;  daha önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl 16. gerçekleşen EMITT’de Sakarya ile  birlikte katıldı

 

FUARIN GÖZDESİ OLDU

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında bu  yıl 16.  gerçekleşen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT)  Sakarya ile birlikte katılan TUNA TAN; ziyaretçilerin yoğun ilgi ve talebiyle  karşılaşarak, yine fuarın gözdesi oldu.

 

SAKARYA İLE ÖZLEŞEN İSİM

Katıldığı fuarlarla Sakarya’nın tanıtımında en büyük katkıyı gösteren TUNA TAN;  EMİT 2010 ve 2011 ile birlikte, geçen yıl Ankara’da gerçekleşen “Sakarya Tanıtım  Günleri” ve İzmir’de gerçekleşen “Travel Turkey İzmir 2011″nden sonra; bu yıl  16. gerçekleşen “Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na da (EMITT)  Sakarya ile birlikte katıldı.

8. SALONDA; 9 İL İLE BİRLİKTE

TUNA TAN; Dünya’nın en büyük 5. Turizm Fuarlarından biri olan EMITT 2012’nin 8/A  Salonu’nda; Bolu, Düzce, Bartın, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Yalova ve  Zonguldak illeriyle birlikte katılan Sakarya’ya ayrılan 200 metrekarelik alanda  yerini aldı.

 

KONUKLARA SINIRSIZ İKRAM

Sakarya ile özleşen TUNA TAN; 4 gün süren fuar boyunca başta Kabaklava olmak  üzere, kabak tatlısı, kabakzade, kabak şekeri, kabak lokumu, ayva lokumu, kabak  cezeryesi ve Kabak Marmelatı gibi ürünlerini, konuklarına sınırsız bir şekilde  ikram ederek, yine fuarın en bonkör ve seçkin standı olmayı başardı.

ÜNLÜ İSİMLER TUNA TAN’DA

Kemal Tan yönetiminde güçlü personeliyle birlikte; standında bir çok sinema, ses  ve tiyatro sanatçısıyla birlikte; Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Bolu Valisi  İbrahim Özçimen, Mersin Vali Yardımcısı Suphi Olcay ve Karasu Belediye Başkanı  Mehmet İspiroğlu ile olmak üzere, kaymakam, belediye başkanı, gazeteci, yazar  gibi bir çok ünlü ismi de ağırlayan Tuna Tan; ünlüler arasında; Sinema Sanatçısı  Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı, Arka Sokaklar dizisinde komiser Hüsnü Çoban’ın  büyük oğlu “Metin” rolünde oynayan Furkan Göksel, Kurtlar Vadisi Dizisi’nde  “Cerrahpaşalı” Metin rolünde ve birçok dizlerde oynayan Mehmet Polat, Kanal A  Televizyonunda Cumartesi ve Pazar günü akşamı yayınlanan “Gezelim Tozalım”  programı yapımcı ve sunucusu ünlü tiyatrocu ve ressam Gafur Uzuner, 2008 Miss  Globe Dünya Güzeli Almeda Abazi, Akasya Durağı adlı dizinin sevilen oyuncusu  Timur Acar, Mavi Kelebekler adlı dizi oyuncuları Mehmet Ulay, Itır Esen, Gamze Topuz, Oya Akar ve ayrıca tiyatro sanatçısı Mustafa Ferdi Atuner’i en güzel şekilde ağırlayarak, hediyeler sundu.

NOT:Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

 

2070 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

2012 EMİTT’ te Fuarın Gözdesi “Tuna Tan” için 1 yorum

  1. cemil dedi ki:

    sakaryamızı türkiyeye ve tüm dünyaya tanıttıkları için kendilerine ve tüm çalışanlarına teşekürler başarılarının devamını dilerim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle