Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler

15.Temmuz’un Geyveli Gazi Doktoru O geceyi Anlattı

Geyve Kaymakamlığı Milli Eğitim Müdürlüğü “Değerler Eğitimi” projesinde konuşan Op.Dr. Sezai Çelik, “15 Temmuz gecesi FETÖ’cülerin düzenlediği hain saldırıyı; elinde bayrak, dilinde tekbir sesi olan Çanakkale ruhu taşıyan vatansever insanlar susturdu” dedi.

Geyve’de Değerler Eğitimi ve 15 Temmuz Demokrasi Ruhu Konulu Konferans Düzenlendi.

Geyve Kaymakamlığı öncülüğünde yürütülen, Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi Kapsamında 15 Temmuz Gazisi Opr. Dr. Sezai ÇELİK’in katılımıyla “Gençlikten Geleceğe Değerler Eğitimi ve 15 Temmuz Demokrasi Ruhu” konulu konferans düzenlendi.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda iki oturum olarak düzenlenen konferanslara , İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DOĞAN, okul müdürleri ve ilçemizdeki ortaöğretim öğrencilerinin tamamı katıldı.

Konferansta tarihimizde yaşanan kahramanlıklar ve 15 Temmuz ruhunun öneminden bahsedilerek, milli ve manevi değerlerin önemi öğrencilerimize aktarıldı.

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan; Dr. Sezai Çelik’e teşekkür ederek, ahşap oymacılık ile Kelime-i Tevhit yazılmış Türk bayrağı hediye etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1938 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle