Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Geyvede motor bırakmadılar..

indir10 gün içinde Geyve’de 57 motosiklet çalan hırsızlar Pamukova’ya dadandı…

Hırsızlar Geyve’yi Bitirdi Pamukova’ya El Attı Ama..! Hırsızlar Geyve de on gün içerisinde 57 Pamukova da bir hafta da 8 adet motosiklet çaldılar fakat..

Hırsızların yeni gözdesi motosikletler. Her cadde başında sokak kenarında evlerin bahçe ve önünde park etmiş yüzlerce motosiklet var. Bu fırsatı kaçırmayan hırsızlar on gün içerisinde Geyve’de farklı yerlerden yaklaşık 57 motosiklet çaldılar.

Geyve’den sonra Pamukova da şansını deneyen hırsılar 8 motosiklet çalarken çalınan motosikletlerden 2’sini götüremedikleri için teşebbüs aşamasında cadde ve sokak ortasında bıraktılar. Hırsızların motosikletleri, ikisi cami önü, 2’si ev bahçesi ve diğerleri evlerin önünden çaldıkları belirtildi.

Pamukova Emniyet Müdürlüğü son bir haftada çalınan motosikletlerin sayısının artması üzerine İlçe içerisinde devriye sayısını artırırken zaman zaman motosikletlerin yoğun olduğu bölgelerde pusu attılar.

Polisin aldığı tedbirler ile son günlerde Pamukova da motosiklet çalma olayı olmazken, Emniyet yetkilileri motosiklet sahiplerini uyarırken vatandaşları da şüphelendikleri kişileri 155 Polis İmdat telefonuna bildirmelerini istediler. (PamukovaHalk.com)

IHA_20120626_214907

2551 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle