Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Kasım 2014 | Gündem, Sakarya, Siyaset

CHP’den Gövde Gösterisi..500 kişi Partiye Katıldı

chp-sakarya-CHP Sakarya İl Teşkilatı, ‘Umuda Yolculukta Bir Işıkta Sen Yak’ isimli proje kapsamında 500 kişiyi parti bünyesine kattı. Üye katılım programı Adapazarı’nda 7 vekilin katılımıyla gerçekleştirildi.

CHP Sakarya İl Başkanlığınca yürütülen ‘Umuda Yolculukta Bir Işıkta Sen Yak’ isimli proje kapsamında 500 kişi daha partiye katıldı. Adapazarı AFA Kültür Merkezi’nde düzenlenen üye katılım programına CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, CHP İstanbul Milletvekilleri Süleyman Çelebi, Faik Tunay, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, CHP İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi, CHP Artvin Milletvekili uğur Bayraktutan, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal ve il yönetim üyeleri ve bine yakın vatandaş katıldı.

500 KİŞİ PARTİYE KATILDI

Program, milletvekillerinin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu’nun konuşmalarıyla başladı. Programda şehirde başlatılan ‘Umuda Yolculukta Bir Işıkta Sen Yak’ isimli proje hakkında bilgiler de verildi. Proje kapsamında, parti yönetiminin yaptığı çalışmalar sonunda il teşkilatına şehirden 500 kişi daha resmi olarak katıldı.

Programda yapılan konuşmalar sonrasında, tüm katılımcılar telefonlarını çıkararak projeye cep telefonlarının fenerlerini yakarak destek olduklarını gösterdi. Program sonunda, tüm milletvekilleri sahneye çıktı ve ışıklar kapatılarak etraf telefon fenerleriyle aydınlandı.

Program sonunda açıklama yapan CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, proje kapsamında şuanda 500 kişinin partiye katıldığını söyledi. Bu proje kapsamında çalışmaların devam edeceğini söyleyerek önümüzdeki aylarda bu sayının 2 Bin 500’ü bulacağını açıkladı.

896 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle